Illegaal 'oorlogsmuseum' ontdekt in Schijndel

Laatste update:  5 januari 2006 12:20 info

SCHIJNDEL - In een woning in Schijndel is donderdag een grote hoeveelheid wapens en explosieven aangetroffen uit onder meer de Tweede Wereldoorlog. De politie was ingelicht door familieleden van de recent overleden bewoner van het pand, omdat zij zich geen raad wisten met de erfenis.

De eigenaar had in de loop der tijd zoveel verzameld, dat hij een museum kon inrichten, aldus een woordvoerder van de politie.

In de woning trof de politie een grote hoeveelheid vuurwapens, messen, granaten, handgranaten en munitie uit de Tweede Wereldoorlog aan. Ook vond ze kleding, foto's, schilderijen en stukken uit die periode en de Golfoorlog.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)