Rotterdammer vermoord op Curaçao

Laatste update:  30 september 2005 15:43 info

WILLEMSTAD - Een 54-jarige Rotterdammer is op Curaçao vermoord. Zijn lichaam werd donderdag op het eiland gevonden, maakte de politie bekend. Het lijk vertoonde schotwonden in hoofd en bovenlichaam.

De politie kreeg een melding binnen dat er naast een auto een man zou liggen die geen teken van leven meer gaf. De politie-arts kon slechts de dood van het slachtoffer constateren.

Het slachtoffer lag naast zijn huurauto bij Wonderful Beach, een verlaten stuk strand aan de ruwe noordkust van het eiland. De man is op Curaçao geboren, maar woonde in Rotterdam.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Wetenschap

Stevige vorstperiode maakt winter ‘normaal’

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Suarez-imitatie

Voor aanvang van het duel tussen Aston Villa en Manchester City weigert de clubmascotte van Villa de hand te schudden van zijn collega.

Bekijk de video