. Het laatste nieuws lees je het eerst op NU.nl
|

Gijzeling bankmanager en inbraak bank Haaksbergen

Uitgegeven: 26 september 2005 12:39
Laatst gewijzigd: 26 september 2005 15:18

HAAKSBERGEN - De vestigingsmanager van de ABN/AMRO bank in Haaksbergen en zijn zoon zijn de gehele nacht van zondag op maandag thuis gegijzeld door nog onbekende daders. Duidelijk is ook dat die nacht in de bank is ingebroken. Dat maakte de politie maandag bekend.

De twee gijzelnemers en de inbreker(s) zijn op de vlucht geslagen. De politie onderzoekt of er een verband bestaat tussen de gijzeling en de inbraak.

Alarmmelding

De politie kreeg even na acht uur maandagmorgen een alarmmelding van de bank binnen en even later belde de manager dat hij de gehele nacht is gegijzeld. De politie heeft het bankgebouw drie uur lang onderzocht. In de tussentijd werd het gebouw afgezet en het verkeer omgeleid. Na kwart voor twaalf is de afzetting van de bank weer opgeheven.

Volgens de politie hebben de gijzelaars een grijze Ford Mondeo, eigendom van de bankmanager, meegenomen. De politie is op zoek naar personen die de auto hebben gezien.

© ANP

Overig nieuws

NUfoto

Haïti

Studenten uit Haïti hebben een documentaire gemaakt over hun door een aardbeving verwoeste land.

Bekijk video

Burgers' Zoo

Familiebedrijf Burgers' Zoo wil geen Ark van Noach zijn

Lees verder op NUzakelijk.nl

Carnaval

Dit weekend werd al op veel plaatsen Carnaval gevierd.

Bekijk lezersfoto's