Medewerkster reclassering overgoten met vloeibaar asfalt

Laatste update:  22 september 2005 12:34 info

EINDHOVEN - Een 33-jarige Eindhovenaar heeft woensdagavond een pot bitumen coating (soort vloeibaar asfalt) leeggegoten over het hoofd van een 47-jarige medewerkster van de reclassering. Het slachtoffer, afkomstig uit Deurne, is in het ziekenhuis behandeld. Ze had last van brandende ogen, ademhalingsmoeilijkheden en eerstegraads verbrandingen aan haar hoofd, nek en rug.

De verdachte meldde zich enige tijd later op het politiebureau. Hij is aangehouden. Een woordvoerder van de politie heeft dit donderdag gemeld.

Het incident gebeurde tijdens een gesprek in een keet bij een landbouwproject. De man werkte daar. De vrouw begeleidde hem. Waarom dat gebeurde, wist de zegsman van de politie niet. Volgens hem goot de man de pot bitumen zonder enige aanleiding leeg.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Cd-recensies

Van Halen - A Different Kind Of Truth

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)