AH-bewaker slaat klant gebroken kaak (video)

Laatste update:  19 september 2005 23:23 info

AMSTERDAM - De politie in Amsterdam heeft maandag een 27-jarige beveiliger aangehouden op verdenking van mishandeling van een onschuldige klant in een Albert Heijn-supermarkt. De klant had woensdag boodschappen gedaan in de supermarkt aan het Lambertus Zijlplein in Amsterdam-Geuzenveld, toen de beveiliger vermoedde dat hij iets had gestolen.

Bekijk video:
Modem/ Breedband

De bewaker sprak de man aan en sommeerde hem mee terug te komen naar de winkel. De man zei meteen dat hij niets had gestolen en liep met de medewerker mee. In de winkel ontstond een woordenwisseling tussen de klant en de beveiliger, dat ontaardde in een handgemeen waarbij de nodige klappen werden uitgedeeld.

Nadat de beveiliger vaststelde dat de klant een bonnetje had van zijn boodschappen, zette hij de man winkel uit. Het slachtoffer ging eerst naar huis, maar werd later overgebracht naar een ziekenhuis. Daar bleek dat hij onder andere een gebroken kaak had opgelopen, aldus de politie.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder