Fransen blijven tegen grondwet

Laatste update:  21 mei 2005 20:00 info

PARIJS - Een week voor het Franse referendum over de Europese grondwet, blijft een meerderheid van de Fransen tegen. Volgens de jongste opiniepeiling zegt 52 procent 'nee' te gaan stemmen.

Bij de zaterdag bekendgemaakte peiling gaat het om het zesde achtereenvolgende onderzoek met een meerderheid tegen. Volgens de peilers van het instituut Ifop daalde het aantal nee-stemmers in een week wel met 2 procent. Aan de andere kant steeg het aantal stemmers dat "zeker" van zijn/haar keus is. Het referendum is op 29 mei.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder