Twee jaar cel geëist tegen KLPD'er wegens verkrachting

Laatste update:  6 april 2005 15:16 info

LEEUWARDEN - Tegen een 51-jarige agent van de waterpolitie, onderdeel van het Korps Landelijke Politiediensten (KLPD), is woensdag voor de rechtbank in Leeuwarden twee jaar gevangenisstraf geëist wegens jarenlange verkrachting van zijn echtgenote.

Het Openbaar Ministerie (OM) verdenkt de man uit Menaldum er onder meer van zijn vrouw met een wapenstok te hebben verkracht en met een strop om de hals te hebben vastgebonden.

Wegens de gevoeligheid van de zaak werd de rechtszaak tegen de Friese KLPD'er achter gesloten deuren behandeld. Aanvankelijk zou slechts een deel van het proces niet openbaar zijn.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

Ferguson noemt Suarez 'schande' voor Liverpool

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Laatste schaatsdag

Zaterdag lijkt de laatste goede schaatsdag te zijn, met temperaturen onder nul. Het mooie schaatsweer leidde tot drukte op de spoedeisende hulp, maar leverde wel prachtige beelden op. 

Lees meer