Celstraf voor liefdesgat

Laatste update:  27 februari 2005 17:27 info

ISTANBUL - Een man en een vrouw in een Turkse gevangenis hebben seks gehad door een gat te boren in de muur tussen de cellen waarin zij waren opgesloten. De veroordeelde moordenaar en de vrouw kregen vier maanden extra cel en een geldboete opgelegd wegens beschadiging van openbaar eigendom, meldden Turkse media zondag.

De man en de vrouw boorden een gat van negen centimeter in de massief betonnen muur. De opening was voldoende voor contacten die uiteindelijk tot de geboorte van een kind leidden.

Het paar had aanvankelijk een hogere straf gekregen. Maar de rechter in de beroepszaak vond de schade zo gering dat hij de straffen verlaagde.

De vrouw zit vast, omdat zij op een markt een bom plaatste.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder