Grote rol voor Turkse misdadigers in onderwereld

Laatste update:  24 november 2004 07:52 info

ROTTERDAM - Turkse criminele organisaties zijn betrokken bij een grote verscheidenheid aan georganiseerde misdaad. Het gaat vooral om drugs- en wapenhandel, mensensmokkel en -handel, geweld en financieel-economische delicten.

De afgelopen twee jaar vielen in totaal veertien doden als gevolg van geweld dat te maken had met Turkse georganiseerde misdaad.

Dit blijkt uit de Criminaliteitsbeeldanalyse Turkse georganiseerde criminaliteit in Nederland 2002-2003, van de Nationale Recherche. Het onderzoek is woensdag gepubliceerd.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)