Murat D. bedreigde ook andere leraren

Laatste update:  23 januari 2004 16:04 info

DEN HAAG - De Haagse scholier Murad D. heeft voordat hij op 13 januari zijn conrector Hans van Wieren van het Terra College doodschoot, ook andere leraren bedreigd. De doodgeschoten conrector meldde dit zelf voor het misdrijf in een brief aan de ouders van de 17-jarige scholier. Dat schreef de Haagsche Courant vrijdag. Het Openbaar Ministerie wilde geen commentaar geven.

In een brief van 5 januari staat volgens de krant die zegt inzage in de brief te hebben gehad: "Hierbij deel ik u mede dat uw zoon Murat geen toegang meer heeft tot de school, doordat is gebleken dat hij geregeld schoolpersoneel mondeling bedreigt."

De maatregel werd genomen "om herhaling te voorkomen", schreef Van Wieren. In de brief nodigde hij Murats ouders uit voor een gesprek op 7 januari.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Toen in Beeld

Bijzondere nieuwsbeelden van 'vandaag' in het verleden. 

Bekijk fotoserie (101)

Van Warmerdam

Alex van Warmerdam denkt op geen enkele manier aan het ontvangen van een Gouden Palm voor zijn film Borgman, zo stelt hij in een gesprek met NU.nl.

Lees verder

Roparun

De Roparun heeft tot nu toe een bedrag van net iets meer dan 2 miljoen euro opgeleverd.

Lees meer en bekijk beeld