Vrouw belt ex 70.000 keer

Laatste update:  7 september 2011 16:20 info

DEN HAAG - Een 42-jarige vrouw uit Rotterdam is opgepakt omdat zij verdacht wordt van stalken van een man van wie zij zegt dat het haar ex-vriend is.

Foto:  ThinkStock

Zij zou de man, een 62 jarige man uit Den Haag, in vier maanden tijd 70.000 keer hebben gebeld, aldus een woordvoerster van de politie.

De man, die ontkent dat hij een relatie had met de Rotterdamse, deed eind augustus aangifte. De vrouw werd maandag in haar huis aangehouden. Daar nam de politie meerdere telefoons en haar laptop in beslag.

Volgens het Openbaar Ministerie is de vrouw woensdag voorgeleid aan de rechter-commissaris. Zij is inmiddels op vrije voeten, maar heeft een contactverbod opgelegd gekregen. De politierechter velt later een oordeel over de zaak.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Achterklap

Joan Franka was niet zenuwachtig

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer