Oud-VVD-minister wil vrouwelijke informateur

Laatste update:  5 september 2010 12:40 info

AMSTERDAM - Oud-VVD-minister Sybilla Dekker vindt dat er een vrouwelijke informateur moet komen.

Ze zei dat zondag in het televisieprogramma Buitenhof.

Dekker wees er op dat er in de drie maanden die de kabinetsformatie nu duurt ,,uitsluitend mannen'' informateur zijn geweest. Volgens haar zou het goed zijn als er nu een vrouw komt.

Dekker was minister van VROM van 2003 tot september 2006, toen ze aftrad vanwege de brand in een cellencomplex op Schiphol.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Muziek

Beth Hart en Within Temptation op Zwarte Cross

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Sabotage Apeldoorn

De politie in Apeldoorn zet totdat de dooi invalt 's avonds en 's nachts mensen in om het ijs in Apeldoorn en omgeving te bewaken en eventuele schaatsers van het ijs te halen.

Lees meer

Geen huldiging

De tent, die had moeten dienen als de huldigingstent van een eventuele Elfstedentocht, op het centrale plein van Leeuwarden wordt op donderdagochtend afgebroken.

Bekijk fotoserie (7)

Flat ontruimd

Ongeveer 60 bewoners van een flat in Schiedam hebben in de nacht van woensdag op donderdag hun woningen moeten verlaten omdat brand was uitgebroken.

Bekijk fotoserie (3)