Zestien naalden verwijderd uit peuter

Laatste update:  24 december 2009 12:27 info

RIO DE JANEIRO - Artsen in Brazilië hebben inmiddels zestien van de 31 naalden verwijderd uit het lichaam van een 2-jarig jongetje, die zijn stiefvader in hem had gestoken. De naalden zaten in zijn lever, blaas, darmen, hart en longen.

Foto:  Inertia Stock

 Bekijk video

Dat heeft een woordvoerder van het ziekenhuis in de kuststad Salvador de Bahia woensdag laten weten. Twee naalden bij de ruggengraat moeten nog worden verwijderd. De overige naalden worden niet weggehaald omdat ze geen gevaar vormen voor de gezondheid van het kind.

De 30-jarige Roberto Carlos Magalhaes stak de naalden in zijn stiefzoon op advies van zijn vriendin. De metselaar wilde wraak nemen op zijn vrouw met wie hij ruzie had gekregen. Volgens de politie is het kind slachtoffer van zwarte magie.

Rode wijn

Magalhaes heeft zijn daad bekend. Hij stak de naalden twee tot drie maal per week in het lichaam van de peuter gedurende een maand. Het kindje had hij eerst in slaap gebracht met rode wijn.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Politiek

'Kunduz' heeft Sap pijn gedaan

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (102)

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Laatste schaatsdag

Zaterdag lijkt de laatste goede schaatsdag te zijn, met temperaturen onder nul. Het mooie schaatsweer leidde tot drukte op de spoedeisende hulp, maar leverde wel prachtige beelden op. 

Lees meer