Politiefiets gestolen bij arrestatie

Laatste update:  26 oktober 2009 11:14 info

AMSTERDAM - Een politiefiets is zaterdagnacht in Weert tijdens een aanhouding ten prooi gevallen aan het dievengilde.

Foto:  ANP

De Limburgse politie is op zoek naar de dief van de fiets met opvallende strepen.

De tweewieler werd gestolen toen de politie op de Oelemarkt in Weert een 19-jarige Weertenaar aanhield voor de mishandeling van een 22-jarige plaatsgenoot.

De Limburger wordt ervan verdacht het slachtoffer die nacht meerdere keren te hebben geslagen, ook toen de 22-jarige man al op de grond lag.

Geboeid

De verdachte probeerde zich tevergeefs te verzetten tegen zijn aanhouding en werd geboeid overgebracht naar een politiebureau. De politie roept getuigen van zowel de mishandeling als de diefstal op zich te melden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Politiek

VVD blijft verliezen in peiling Synovate

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)