Scheringa Museum voor onbepaalde tijd open

Laatste update:  22 oktober 2009 15:13 info

SPANBROEK - Het Scheringa Museum voor Realisme blijft nog voor onbepaalde tijd gratis geopend voor publiek. Curatoren beslissen uiteindelijk wat er moet gaan gebeuren.

Foto:  ANP

Dit heeft een woordvoerster van het museum donderdag laten weten.

Op het moment is alleen nog de tentoonstelling van Jan van Tongeren te zien. Dinsdagavond liet ABN Amro 1300 magisch-realistische kunstwerken uit het museum weghalen.

De werken dienen als onderpand voor de hypotheekschuld van 32 miljoen euro van DSB Beheer aan de bank.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Politiek

VVD blijft verliezen in peiling Synovate

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)