KLPD zoekt zeiler op IJsselmeer

Laatste update:  20 oktober 2009 10:46 info

DRIEBERGEN - Het landelijk dregteam van het Korps landelijke politiediensten (KLPD) zoekt dinsdag met sonarapparatuur verder naar een zeiler die sinds maandag wordt vermist op het IJsselmeer.

Foto:  ANP

Dat heeft het korps dinsdag laten weten. Het zeiljacht van de man, een 68-jarige inwoner van Leeuwarden, werd maandag onbemand aangetroffen. Gevreesd wordt dat de man overboord is geslagen.

De politie is op zoek naar getuigen die de man op zijn Finnsailer 29FT voorbij hebben zien komen tussen de sluizen bij Kornwerderzand en Gaast.

Galamadammen

Hij is rond 07.00 maandagochtend vanaf Texel vertrokken en zou aan het eind van de middag bij de Galamadammen aankomen. Zijn schip werd later al rondjes draaiend aangetroffen bij Gaast.

Een zoekactie maandagavond met dertien schepen en een helikopter leverde niets op en werd om 23.00 uur gestaakt.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Politiek

VVD blijft verliezen in peiling Synovate

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)