Ook Swalmertunnel A73 gesloten

Laatste update:  30 september 2009 16:46 info

ROERMOND - De Swalmertunnel van de A73 gaat donderdag vanaf 20.00 uur wegens werkzaamheden twee maanden lang dicht. De Roertunnel bij Roermond is dan al een maand afgesloten.

Foto:  ANP

Beide tunnels blijven tot 1 december afgesloten, liet Rijkswaterstaat woensdag weten.

De sluiting is volgens de dienst nodig voor het afronden van werkzaamheden op het gebied van tunnelveiligheid.

De tunnels zouden al op 1 januari 2008 volledig opengaan, maar de aannemer kreeg de ingewikkelde klus niet tijdig geklaard.

De tunnels waren sindsdien met slechts een rijstrook per richting geopend, maar door onder meer storingen in het veiligheidssysteem herhaaldelijk tijdelijk gesloten.

1 december

De lange sluiting van nu is erop gericht de tunnels op 1 december volledig open te stellen voor het verkeer, aldus Rijkswaterstaat.

Het verkeer wordt de komende maanden omgeleid. Als pleister op de wonde kunnen reizigers gebruikmaken van gratis of goedkoop openbaar vervoer.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Politiek

VVD blijft verliezen in peiling Synovate

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)