rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Vuurwerkfestival zet record neer

Uitgegeven: 23 augustus 2009 06:57
Laatst gewijzigd: 23 augustus 2009 10:28

SCHEVENINGEN - Het vuurwerkfestival in Scheveningen heeft zaterdagavond ruim 175.000 mensen getrokken. Dat zijn er meer dan vorig jaar op de laatste dag van het evenement, toen er 155.000 bezoekers waren.

ANP
Vuurwerkfestival

Dat meldde de organisatie. Aan het jaarlijkse festival is een wedstrijd verbonden, die dit keer werd gewonnen door het Nederlandse team.

Volgens een woordvoerder had dit team ''veel goud'' in het vuurwerk verwerkt. Het team van China eindigde op de tweede plaats en Jamaica werd derde.

Het festival beleefde een slechte start. Het evenement werd donderdag afgelast wegens het slechte weer. Vrijdag trok het evenement 55.000 bezoekers.

© ANP

Overig nieuws

NUfoto

Stille tocht

Vrijdagavond vindt in Dordrecht een stille tocht plaats ter ere van de vermoorde Milly Boele.

Bekijk fotoserie

Crashed Ice

In Canada staat komend weekeinde de finale van de meest extreme schaatswedstrijd ter wereld op het programma.

Lees verder

Hondenwasmachine

Wasmachine voor de hond. In Japan kan alles.

Bekijk fotoserie