Sauna in Rosmalen deels afgebrand

Laatste update:  10 augustus 2009 09:29 info

ROSMALEN - Sauna De Thermen aan de Hoff van Hollantlaan in Rosmalen is zondagochtend getroffen door een uitslaande brand. In het gebouw waren enkele medewerkers aanwezig toen het vuur om zich heen greep.

Zij kwamen er zonder kleerscheuren vanaf. Volgens een woordvoerster van de brandweer brak de brand uit rond negen uur.

De korpsen uit Rosmalen en Den Bosch hadden te kampen met een hevige rookontwikkeling maar kregen de brand rond 11.30 uur onder controle.

Dankzij een brandwerende scheidingswand bleef ongeveer de helft van het gebouw gespaard.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder