Baby gestolen uit baarmoeder vermoorde vrouw

Laatste update:  29 juli 2009 08:57 info

WORCESTER - De Amerikaanse politie is op zoek naar iemand die een 23-jarige vrouw heeft vermoord en haar acht maanden oude baby uit haar buik heeft gesneden. Het kind is mogelijk nog in leven, aldus de politie woensdag in lokale media.

Foto:  ANP

De moord had plaats in een woning in Worcester, Massachusetts. De politie kreeg telefoontjes van de buren van het slachtoffer vanwege stankoverlast.

De vrouw is vermoedelijk al op donderdag gedood en lag in beddengoed gerold in een kast. Pas tijdens de autopsie bleek dat de vrouw zwanger was.

De politie hoopt dat de dader het geroofde kind snel naar een ziekenhuis brengt, omdat het mogelijk medische hulp nodig heeft.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder