Verdachte opgepakt wegens misbruik bejaarde

Laatste update:  27 juli 2009 16:53 info

AMSTERDAM - De politie heeft maandagochtend een man aangehouden op verdenking van aanranding van een 82-jarige man in woonzorgcentrum De Kastanjehof. Dat maakte een woordvoerster bekend.

Personeel van het verzorgingshuis sloeg alarm toen het op 14 juli ontdekte dat de verdachte seksuele handelingen verrichtte bij de bejaarde bewoner.

Ze stuurden de verdachte, die in de buurt woont, weg. Hij was een bekende in De Kastanjehof en at geregeld een hapje mee.

Zedenpolitie

Het woonzorgcentrum schakelde de zedenpolitie in, die verder onderzoek deed naar het incident.

De politie had de man al enige tijd in het vizier en kon hem maandag op verzoek van justitie aanhouden. Hij zit vast.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Politiek

VVD blijft verliezen in peiling Synovate

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder