Nederlandse vrouw omgekomen bij aanslagen Jakarta

Laatste update:  23 juli 2009 18:25 info

DEN HAAG - Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft donderdag bevestigd dat een Nederlandse vrouw is omgekomen bij de aanslagen van vorige week in Jakarta.

Foto:  ANP

 Bekijk video

Over haar identiteit kon een woordvoerder van het ministerie niets zeggen.

Buitenlandse Zaken liet eerder deze week weten dat twee Nederlanders, een man en een vrouw, sinds de aanslagen werden vermist.

Over het lot van de man kon het departement donderdag nog niets zeggen. ''Maar wij zijn erg bezorgd om hem'', aldus de woordvoerder.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Wetenschap

Stevige vorstperiode maakt winter ‘normaal’

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (101)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Suarez-imitatie

Voor aanvang van het duel tussen Aston Villa en Manchester City weigert de clubmascotte van Villa de hand te schudden van zijn collega.

Bekijk de video