Nederlandse dood na val van berg in Bolivia

Laatste update:  18 juli 2009 07:16 info

LA PAZ - Een Nederlandse toeriste is omgekomen door een val van een berg in Bolivia. Dat heeft de Boliviaanse politie vrijdag (plaatselijke tijd) bekendgemaakt.

Foto:  ANP

De 24-jarige vrouw was afgelopen donderdag aangetroffen op de flank van de berg Huayna Potosí, iets ten noorden van de hoofdstad La Paz.

De politie vermoedt dat het slachtoffer door de hoogte haar evenwicht heeft verloren en van de berg is gevallen, aldus een woordvoerder.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder