A1 tijdens ochtendspits weer vrij

Laatste update:  23 juni 2009 06:11 info

HOENDERLOO - Tijdens de ochtendspits is de A1 ter hoogte van Hoenderloo dinsdag weer helemaal vrij voor het wegverkeer. Dat heeft een woordvoerder van Rijkswaterstaat laten weten.

De A1 was maandag bij Hoenderloo enkele uren afgesloten na een ongeval met een gekantelde vrachtwagen. Het voertuig kwam overdwars op beide rijbanen te liggen en dat veroorzaakte lange files.

Rijkswaterstaat werd ingeschakeld voor herstelwerkzaamheden aan de weg en de vangrail. In beide rijrichtingen was daardoor de hele nacht slechts één rijstrook beschikbaar.

Rond vijf uur 's ochtends was de rijbaan richting het oosten weer vrij voor het verkeer. Naar verwachting is de weg naar het westen rond zes uur ook weer open.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Wetenschap

Stevige vorstperiode maakt winter ‘normaal’

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (101)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Suarez-imitatie

Voor aanvang van het duel tussen Aston Villa en Manchester City weigert de clubmascotte van Villa de hand te schudden van zijn collega.

Bekijk de video