Enkele gewonden door botsing met verkeersportaal

Laatste update:  6 juni 2009 13:55 info

HEDEL - Vier inzittenden van een auto zijn zaterdagochtend op de A2 (Utrecht-Den Bosch) ter hoogte van Hedel gewond geraakt na een frontale botsing tegen een stellage van matrixborden die op de snelweg was gevallen.

ANP

De slachtoffers liepen botbreuken en inwendige verwondingen op, meldde de politie. Het gaat om een gezin uit Wieringermeer, bestaande uit een 46-jarige man, een 42-jarige vrouw en hun 11-jarige zoon en 9-jarige dochter.

De stellage, een zogenoemd verkeersportaal, viel op de weg doordat een vrachtwagen met openstaande laadbak tijdens wegwerkzaamheden het boven de rijbaan hangende gevaarte raakte.

Onderzoek

De snelweg tussen Zaltbommel en Kerkdriel is voor het verkeer uit Utrecht een paar uur geheel afgesloten geweest.

De politie stelt een onderzoek in naar het ongeval. Rijkswaterstaat wacht de resultaten van dit onderzoek af, zei een woordvoerder.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Achterklap

Wekelijks overzicht van de roddelbladen

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder