Dode en gewonden door verkeersongeval A1

Laatste update:  16 mei 2009 07:48 info

DEVENTER - Een 18-jarige vrouw uit de Gelderse plaats Angerlo is in de nacht van vrijdag op zaterdag om het leven gekomen door een verkeersongeval op de A1 bij Deventer. Een andere passagier en de bestuurder van de auto raakten gewond.

Dat meldde de politie. De 20-jarige bestuurder uit Bathmen verloor door onbekende oorzaak de macht over het stuur, waarna de auto tegen enkele bomen botste. De vrouw uit Angerlo werd uit de auto geslingerd en overleed ter plaatse.

De bestuurder kon op eigen gelegenheid uit de auto komen en haalde met een getuige de andere 19-jarige gewonde inzittende uit Schalkhaar uit de wagen. De twee mannen zijn met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)