Tientallen brieven voor familie Karst T.

Laatste update:  12 mei 2009 18:06 info

HUISSEN - De gemeente Lingewaard heeft tientallen brieven ontvangen die zijn gericht aan de familie van Karst T., de man die op Koninginnedag met zijn auto zeven toeschouwers en zichzelf doodde. Dat bevestigde een gemeentewoordvoerster dinsdag.

Foto:  ANP

Karst T. woonde in Huissen, dat valt onder gemeente Lingewaard. De gemeente ontving de afgelopen week dertig tot veertig brieven van mensen uit hele land, gericht aan de familie van Karst T.. Over de inhoud van de brieven kan de gemeente niets zeggen.

Burgemeester Harry de Vries overhandigt de correspondentie binnenkort aan de ouders. Die lieten vorige week weten niets te kunnen zeggen over het motief van hun zoon.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Wetenschap

Stevige vorstperiode maakt winter ‘normaal’

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (101)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder