Vier agenten gewond door vechtpartij in Rotterdam

Laatste update:  12 mei 2009 16:03 info Bekijk op de kaart

ROTTERDAM - Vier politieagenten zijn dinsdag in Rotterdam gewond geraakt tijdens een vechtpartij. Dat heeft de politie gemeld.

Foto:  ANP

De agenten gingen op de Peitkreek poolshoogte nemen omdat een vrouw de ruiten van een woning vernielde. Een aantal omstanders keerde zich vervolgens om nog onduidelijke redenen tegen de politie.

De agenten zijn naar het ziekenhuis gebracht. Hun verwondingen variëren van schaaf- tot hoofdwonden. Drie personen zijn aangehouden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Wetenschap

Stevige vorstperiode maakt winter ‘normaal’

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (102)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Suarez-imitatie

Voor aanvang van het duel tussen Aston Villa en Manchester City weigert de clubmascotte van Villa de hand te schudden van zijn collega.

Bekijk de video