Douane neemt 82 schildpadden in beslag

Laatste update:  27 april 2009 17:15 info

DEN HAAG - De douane heeft vorige week 82 panterschildpadden in beslag genomen op Schiphol. De internationaal beschermde dieren waren op doorreis van Tanzania naar Hongkong.

Foto:  ANP

Dat heeft het ministerie van Financiën maandag bekendgemaakt. Er was volgens de Douane duidelijk sprake van dierenkwelling, omdat 'de dieren afzonderlijk waren verpakt in een dichtgesnoerd linnen zakje'.

Conditie

Ze waren in slechte conditie toen ze werden aangetroffen.

De douane heeft de schildpadden overgedragen aan de Algemene Inspectiedienst (AID) van het ministerie van Landbouw. Deze heeft ze inmiddels overgebracht naar een opvangcentrum.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Achterklap

Wekelijks overzicht van de roddelbladen

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder