Schietpartij in centrum Rotterdam

Laatste update:  19 april 2009 09:55 info

AMSTERDAM - Twee mannen zijn zaterdagnacht gewond geraakt bij een schietpartij in het centrum van Rotterdam. Een slachtoffer kreeg een kogel in zijn hoofd en is in kritieke toestand naar het Erasmus MC gebracht.

Foto:  ANP

Rond 06.00 uur leefde hij nog, maar of hij het overleeft is onzeker, meldt een politiewoordvoerder.

Er zijn geen aanhoudingen verricht. Er werd rond 02.15 uur 'een behoorlijk aantal keren' geschoten.

Kogelhulzen

In de Jacob Loisstraat werden veel hulzen gevonden, waarna de straat werd afgezet. De Jacob Loisstraat ligt in de Provenierswijk achter het station Rotterdam Centraal.

Ook de andere man is naar het Erasmus MC gebracht, met beenletsel. Over de identiteit van de slachtoffers en de aanleiding voor de schietpartij is nog niets bekendgemaakt.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Achterklap

Wekelijks overzicht van de roddelbladen

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder