Man springt boven Canada uit vliegtuig

Laatste update:  17 april 2009 06:48 info

VANCOUVER - Een 20-jarige man is donderdag boven Canada uit een klein passagiersvliegtuig gesprongen. Het toestel bevond zich op zeven kilometer hoogte toen de man de deur forceerde en naar buiten sprong. Dat maakte de politie bekend.

Het vliegtuig was op weg van Yellowknife naar Cambridge Bay en had vier mensen aan boord. Het personeel van het toestel probeerde de man nog tegen te houden, maar dat lukte niet.

Het toestel landde enige tijd later veilig op de bestemming, waar het slachtoffer vandaan kwam. Cambridgde Bay is een klein stadje waar 1500 mensen wonen.

Afgelegen

Naar het lichaam van de man wordt nog gezocht door de politie. Slecht weer zorgt ervoor dat het slachtoffer lastig te lokaliseren is. Ook is het gebied waar hij vermoedelijk in terecht is gekomen zeer afgelegen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder