Weer agenten doodgeschoten in VS

Laatste update:  5 april 2009 10:21 info

PITTSBURGH - In de Verenigde Staten zijn zaterdag voor de tweede keer in twee weken tijd drie politiemannen doodgeschoten.

Foto:  ANP

 Bekijk video

Het jongste incident was in de stad Pittsburgh in het noordoosten van het land, meldden Amerikaanse media op gezag van de lokale politie.

De politie was gebeld voor een huiselijk geschil. Toen agenten bij de woning aankwamen opende de schutter onmiddellijk het vuur met een AK-47 machinegeweer.

Twee agenten waren op slag dood, de derde overleed later aan zijn verwondingen. Twee andere agenten zijn gewond.

Val

De 23-jarige dader die een kogelvrij vest droeg vuurde in totaal zeker honderd kogels af. Hij raakte ook gewond tijdens het vuurgevecht en gaf zich uiteindelijk over.

De politie denkt dat hij de agenten in de val heeft gelokt. Zijn moeder was ook in de woning tijdens de schietpartij.

Twee weken geleden werden drie agenten doodgeschoten in Oakland in de staat Californië. De 26-jarige dader stierf ook tijdens het vuurgevecht met de politie.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Binnenland

OM eist zes keer levenslang in liquidatieproces

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder