Swimmer overleden aan bloedend middenrif

Laatste update:  23 maart 2009 16:20 info

RHENEN - Het ijsbeertje Swimmer is zaterdagochtend overleden aan een bloeding van het middenrif. Dat is uit de sectie gebleken, zo heeft een woordvoerder van Ouwehands Dierenpark in Rhenen maandag gezegd.

 Bekijk video

De oorzaak van de bloeding is niet te achterhalen. Vermoedelijk is het dier gevallen. Swimmer was een stuk kleiner dan Walker, die tegelijk met hem werd geboren. Uit de sectie, die is verricht door de faculteit diergeneeskunde in Utrecht, is gebleken dat hij verder kerngezond was.

Vorige week dinsdag betraden moeder Huggies en haar twee jongen Walker en Swimmer voor het eerst het buitenverblijf. Huggies en Walker maken het goed. Aanvankelijk toonden zij zich erg bedroefd, maar nu roepen ze minder om Swimmer.

Bekijk de fotospecial van Swimmer op NUfoto.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Binnenland

OM eist zes keer levenslang in liquidatieproces

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder