Jongen (9) rijdt sloot in met auto

Laatste update:  23 maart 2009 11:38 info

AMSTERDAM - Een 9-jarige jongen is zondag in Emmen met een auto de sloot ingereden. Het jongetje uit Emmen bestuurde de auto en raakte zwaargewond.

Foto:  ANP2

 Bekijk video

Een 33-jarige man uit Haarlem die naast het kind in de auto zat liep onbekend hoofdletsel op.

Volgens de politie ziet het er naar uit dat de knul een erg vroege rijles kreeg, maar moet onderzoek nog uitwijzen wat er precies is gebeurd.

Het ongeluk vond rond 17.30 uur plaats op industrieterrein Nijbracht in Emmen. De basisscholier stuurde de auto in een bocht rechtdoor de sloot in.

Ziekenhuis

De jongen was aanvankelijk niet aanspreekbaar, maar is toen hij bijkwam naar een ziekenhuis in Groningen gebracht. Hij verkeert waarschijnlijk niet in levensgevaar.

Wat de relatie van de man met het kind was, kan de politiezegsvrouw nog niet zeggen. Dat wordt nog onderzocht. Of de man iets strafbaars heeft gedaan, is ook een vraag die wordt meegenomen in het onderzoek.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Binnenland

OM eist zes keer levenslang in liquidatieproces

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder