Boekhouder Easy Life vrijuit
DEN BOSCH/HELMOND - Justitie heeft de zaak tegen de verdachte boekhouder van het Helmondse beleggingsbedrijf Easy Life geseponeerd.
Een gebrek aan bewijs voor zijn betrokkenheid bij de miljoenenfraude door het bedrijf is de reden, legde een justitiewoordvoerder woensdag uit.
Vier verdachten verschijnen maandag voor de rechtbank in Den Bosch tijdens een zogenoemde regiezitting.
Verduistering
Het gaat om de hoofdverdachte (ex-)directeuren van Easy Life. Justitie verdenkt hen van (medeplegen van) oplichting, verduistering en deelname aan een criminele organisatie.
Volgens het Openbaar Ministerie (OM) hebben beleggers bij elkaar ruim 42 miljoen euro ingelegd. Van dat geld is volgens berekeningen slechts 7,6 miljoen euro geïnvesteerd. Veel geld ging op aan sponsoring, adviseurs, dure aankopen en zeer forse arbeidsbeloningen.
Justitie heeft nog niet besloten wat er gaat gebeuren met twee andere verdachten, zei de woordvoerder woensdag.

Startpagina