Hotelgast om het leven gekomen door geweerschoten

Laatste update:  17 januari 2009 15:13 info

TILBURG - De 22-jarige vrouw uit Made die woensdag in een hotel in Tilburg dood werd aangetroffen, is door geweerschoten om het leven gebracht. Dat maakte de politie vrijdag bekend nadat sectie op het lichaam was verricht.

Hotelpersoneel trof woensdagmiddag de dode vrouw aan in een hotelkamer aan de Heuvelpoort. De vrouw is woensdag door haar familie als vermist opgegeven, nadat ze de dinsdagavond niet thuis was gekomen.

De politie zet 25 rechercheurs in en is nog altijd bezig met het sporenonderzoek in het hotel. Het onderzoek richt zich ook op de ruzie die op dinsdagavond in de hotelkamer plaatsvond. Hotelpersoneel hoorde kabaal op de kamer en is toen poolshoogte gaan nemen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Wetenschap

Stevige vorstperiode maakt winter ‘normaal’

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (101)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Suarez-imitatie

Voor aanvang van het duel tussen Aston Villa en Manchester City weigert de clubmascotte van Villa de hand te schudden van zijn collega.

Bekijk de video