Tienduizenden evacueren na aardbevingen in China

Laatste update:  26 december 2008 15:12 info

PEKING - Meer dan 30.000 mensen zijn vrijdag geëvacueerd, nadat gebouwen waren ingestort door twee aardbevingen in de Zuid-Chinese provincie Yunnan.

Foto:  ANP

Er zijn geen meldingen over slachtoffers. Dat meldde staatspersbureau Xinhua vrijdag.

De eerste aardbevingen van 4,9 op de schaal van Richter veroorzaakte veel schade in de stad Ruili, aan de grens met Myanmar. Zo stortte onder meer het gemeentehuis in. De tweede beving van 4,3 op de schaal van Richter trof het district Yiliang, waardoor zeker honderd huizen werden verwoest.

In mei kwamen meer dan 69.000 mensen om het leven door een aardbeving in de provincie Sichuan in het zuidwesten van het land. 18.000 Worden nog steeds vermist.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Egypte

Finale tussen Moslimbroeders en 'Mubarak'

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

NUzakelijk column

'Een goed functionerende beurs is van groot belang voor ondernemers.'

Lees verder op NUzakelijk.nl