Politie houdt 'busterroristjes' aan

Laatste update:  25 december 2008 18:12 info

UTRECHT - De Utrechtse politie heeft vijf jongens aangehouden die in september een vrouwelijke buschauffeur hadden uitgescholden en bespuwd. De lokale omroep zond vorige week beelden uit van het incident.

Foto:  ANP

Twee van de jongens werden daarop letterlijk aan hun oren naar het politiebureau gebracht door hun ouders, zo heeft de politie bekendgemaakt.

Twee andere jongens hebben zichzelf gemeld, de laatste is ten slotte door de politie op het bureau ontboden. De jongens zijn in de leeftijd van 13 tot 15 jaar.

Zij hadden geprobeerd de buschauffeur te misleiden door het aloude trucje van het aan elkaar doorgeven van een abonnement toe te passen. De chauffeur had dat door. Toen ze een van de jongens uit de bus wilde zetten, begonnen die te schelden en te spugen. Een beveiligingscamera in de bus legde alles vast.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Egypte

Finale tussen Moslimbroeders en 'Mubarak'

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

NUzakelijk column

'Een goed functionerende beurs is van groot belang voor ondernemers.'

Lees verder op NUzakelijk.nl