Scheidsrechter zwaar mishandeld in Delft

Laatste update:  22 december 2008 12:42 info

AMSTERDAM - Een 43-jarige scheidsrechter is zondag in elkaar geslagen tijdens een voetbalwedstrijd in Delft. Hij liep daarbij ernstige rugklachten op en moest de nacht in het ziekenhuis doorbrengen, meldt de politie.

Foto:  Inertia Stock

De man werd op het veld aan de Kerkpolderweg rond 13.30 uur aangevallen door spelers van de bezoekende partij. Dat gebeurde na een doelpunt van het team uit Delft.

De keeper was het ermee oneens dat de goal werd goedgekeurd en stompte de scheidsrechter in zijn maag. Toen die hierdoor ten val kwam, werd hij door een aantal spelers geschopt en geslagen.

Nieuwe stomp

De scheidsrechter wist zich op te richten en liet weten de wedstrijd te staken. Ook vroeg hij de keeper die hem als eerste had geslagen wat hem daartoe had bewogen. Die reageerde met een nieuwe stomp in de maag van de leidsman. Ook zijn teamgenoten sloegen en schopten de man uit Delft opnieuw.

Toen de politie arriveerde, waren de verantwoordelijke spelers al vertrokken. De politie laat echter weten hun identiteit te kennen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Binnenland

OM eist zes keer levenslang in liquidatieproces

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder