Man gepakt om duizend kilo vuurwerk

Laatste update:  16 december 2008 18:36 info Bekijk op de kaart

AMSTERDAM - Een 44-jarige inwoner van Rucphen is dinsdag opgepakt omdat hij duizend kilo illegaal zwaar vuurwerk in een bestelbusje in een loods midden in een woonwijk had staan.

Foto:  ANP

Hij verklaarde dat het vuurwerk voor eigen gebruik was. Volgens vuurwerkexperts was de situatie 'zeer gevaarlijk'. De illegale waar is in beslag genomen, meldt de politie.

Eerder op de dag werden in dezelfde Brabantse plaats vierhonderd kilo vuurwerk en 7,5 kilo henneptoppen in beslag genomen. Dit lag in twee schuurtjes. De 43-jarige eigenaar van een bijbehorende woning is opgepakt. De politie vermoedt dat hij de eigenaar van het spul was.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Muziek

Smeets doet geen uitspraken meer over gages

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (99)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder