Weer rellen in Griekenland

Laatste update:  14 december 2008 02:20 info

ATHENE - De Griekse hoofdstad Athene was vrijdag opnieuw het toneel van strijd tussen oproerpolitie en betogers.

Foto:  ANP

Aanleiding is wederom de dood van een 15-jarige jongen die vorige week zaterdag werd doodgeschoten door een agent.

Honderd jongeren gooiden stenen en brandbommen naar de politie die traangasgranaten afvuurde.

De betogers wilden naar het parlement maar de toegangswegen waren door de politie afgesloten. Studenten houden in Athene en Thessaloniki universiteiten en scholen bezet.

De onlusten in Griekenland duren nu al een week. In verscheidene steden zijn honderden winkels, bankfilialen en auto's vernield.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Egypte

Finale tussen Moslimbroeders en 'Mubarak'

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Verkiezingen Egypte

Egypte telt stemmen na de eerste ronde van de presidentsverkiezingen die lijken uit te lopen op een finale tussen de Moslimbroeders en 'Mubarak'.

Lees verder (4)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder