Nederlander dood door ongeval in Peru

Laatste update:  3 december 2008 22:14 info

LIMA - Een Nederlander is dinsdag in Peru om het leven gekomen door een verkeersongeval. Het ongeval, waarbij een bus met toeristen en een bestelwagen betrokken waren, gebeurde volgens de politie op de Panamerikaanse snelweg in de provincie Barraca.

Foto:  ANP

Naast de Nederlander kwam nog een persoon om het leven. Tien anderen raakten gewond. De toeristen waren onderweg naar de stad Caral, 200 kilometer ten noorden van Lima.

Vorig jaar kwamen in Peru achthonderd mensen om het leven door ongevallen op de wegen in het Zuid-Amerikaanse Andesland. Circa vijfduizend mensen raakten gewond.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (101)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)