Politie bevrijdt mensen uit bank Maastricht

Laatste update:  7 augustus 2003 11:56 info

MAASTRICHT - De politie in Maastricht heeft donderdagochtend rond half twaalf vier mensen bevrijd uit een bankgebouw. Ze ging eerder uit van een gijzeling, maar heeft in het filiaal van de Rabobank geen overvallers aangetroffen.

Een arrestatieteam viel de bank binnen, maar trof daar alleen twee bankmedewerkers en twee monteurs aan. De overvallers hadden ze daar opgesloten. Volgens de politie zijn er geen gewonden gevallen. Van de overvallers ontbreekt nog ieder spoor.

Een getuige had de politie rond acht uur gealarmeerd dat hij enkele gewapende mannen de bank had zien binnen gaan. Direct daarop besloot de politie het gebied rond de bank, waaronder de Markt, af te sluiten.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Wetenschap

Stevige vorstperiode maakt winter ‘normaal’

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (101)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Suarez-imitatie

Voor aanvang van het duel tussen Aston Villa en Manchester City weigert de clubmascotte van Villa de hand te schudden van zijn collega.

Bekijk de video