Vrijgelaten 'valkuilengraver' blijft ontkennen

Laatste update:  29 november 2008 12:30 info

VENLO - De 37-jarige verdachte van het graven van valkuilen in de Heldense bossen blijft ontkennen dat hij die heeft gemaakt. Dat heeft hij zaterdag in Venlo gezegd.

Foto:  ANP

De rechter liet hem donderdag vrij omdat er te weinig redenen zijn om hem nog langer vast te houden. De andere verdachte, een 24-jarige man uit Maasbracht, zit nog wel vast.

De vrijgelaten imker uit Helden geeft hem aan als schuldige. De Maasbrachtenaar zei vrijdag tegen de regionale omroep L1 dat hij juist de ander verdenkt.

In februari, april en juni werden op paadjes in de Heldense bossen valkuilen gevonden met onderin een betonnen blok met uitstekende stalen pinnen. Twee mensen die in de val trapten, raakten gewond.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (101)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)