Gemeente Den Haag beboet peukengooiers

Laatste update:  29 november 2008 11:31 info

DEN HAAG - Mensen die in Den Haag zomaar een peuk of kauwgom op straat gooien, riskeren binnenkort een boete van 95 euro. Wethouder Rabin Baldewsingh (Leefbaarheid, PvdA) heeft de maatregel aangekondigd.

Foto:  ANP

Zijn woordvoerster bevestigde zaterdag een bericht hierover in het AD.

Campagne

In Den Haag is sinds vorig jaar de campagne 'Den Haag schoon' aan de gang. De gemeente heeft onder meer poetsteams ingezet in de stad. Ook wil zij door heel de stad nieuwe afvalbakken plaatsen, allemaal om Den Haag schoner te krijgen.

"De gemeente heeft een voorbeeld gegeven, nu zijn de burgers aan de beurt", aldus de zegsvrouw. Bijzondere opsporingsambtenaren gaan begin 2009 aan de slag met het nieuwe beleid.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (101)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)