Sinterklaas aangemeerd in Almere

Laatste update:  15 november 2008 18:47 info

ALMERE - Sinterklaas is zaterdagmiddag in Almere aangekomen voor zijn jaarlijkse bezoek. Zoals gewoonlijk zal hij in Nederland zijn verjaardag vieren.

NU.nl/John Heemskerk

Tientallen pieten waren met de sint meegekomen uit Spanje. Ze stonden te dansen op het dek van de Pakjesboot 12 toen ze de haven van Almere binnenvoeren.

Burgemeester Annemarie Jorritsma verwelkomde de sint namens alle kinderen in Nederland. De haven was versierd met veel rode ballonnen, een verrassing voor de sint van de Ballonnen-Piet.

De financiële crisis lijkt aan de sint voorbij te gaan. Waarschijnlijk pakt hij op 5 december niet minder uit dan de laatste jaren. De goedheiligman is vooral gul met speelgoed. Ook zal hij veel boeken, dvd's, cd's en elektronica schenken.

Bekijk alle foto's van de intocht van Sinterklaas op NUfoto.nl

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)