Spitsstroken dicht door mist

Laatste update:  29 oktober 2008 09:16 info

DEN HAAG - Het weer zorgt woensdagochtend volgens de ANWB voor een drukkere ochtendspits dan normaal op woensdag. Op verscheidene snelwegen zijn de spitsstroken dicht, omdat de camera's boven die wegdelen vanwege de mist niet bruikbaar zijn.

Foto:  ANP

De spitsstrook doet daardoor weer gewoon dienst als pechstrook. Het gaat om de stroken op de A1 bij Barneveld, de A2 bij knooppunt Everdingen en verscheidene delen van de A50 wat met name op de A73 leidde tot 17 kilometer file op een traject waar doorgaans geen files staan, constateert de ANWB.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Politiek

'Kunduz' heeft Sap pijn gedaan

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

NUzakelijk column

'In Hilversum pakken ze je soms hard aan. Tien tips voor het moment dat Rutger van PowNews voor je deur staat.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Laatste schaatsdag

Zaterdag lijkt de laatste goede schaatsdag te zijn, met temperaturen onder nul. Het mooie schaatsweer leidde tot drukte op de spoedeisende hulp, maar leverde wel prachtige beelden op. 

Lees meer