Man die verkeersregelaar aanreed opnieuw opgepakt (video)
AMSTERDAM - De politie heeft dinsdag de 25-jarige man die zondag bij Ikea in Amsterdam een verkeersregelaar aanreed, opnieuw opgepakt.
Foto: ANP
Volgens justitie wordt hij verdacht van doodslag dan wel dood door schuld of zware mishandeling met de dood als gevolg, liet een woordvoerder woensdag weten.
Het slachtoffer overleed dinsdag aan zijn verwondingen. De politie zond de verdachte in eerste instantie na verhoor heen, omdat het letsel leek mee te vallen.
Toen bleek dat de toestand van de verkeersregelaar een stuk ernstiger was en hij zelfs stierf, liet het Openbaar Ministerie (OM) de bestuurder weer aanhouden.
De verdachte is woensdag voorgeleid aan de rechter-commissaris. Die heeft besloten dat hij voorlopig nog vast blijft zitten.

Startpagina