Dode door botsing met intercity

Laatste update:  7 augustus 2008 20:56 info

UTRECHT - Door een botsing tussen een intercity en een tractor op een bewaakte spoorwegovergang in Stroe is donderdagmiddag een man omgekomen. De identiteit van het slachtoffer is nog onbekend.

NU.nl/John Stevens

In de trein vielen geen gewonden, meldde de politie.

Slachtofferhulp

De politie heeft slachtofferhulp ingeschakeld voor een aantal ooggetuigen van het ongeval. De oorzaak van de botsing is nog niet bekend.

Het treinverkeer tussen Apeldoorn en Amersfoort heeft na de aanrijding uren stilgelegen. Op het traject Apeldoorn-Amersfoort werden bussen ingezet. Rond 20.00 uur reden de treinen weer.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)