Poepterrorist plaagt Eindhoven

Laatste update:  3 juli 2008 14:38 info

AMSTERDAM - Inwoners van de Eindhovense wijk Strijp hebben sinds een aantal weken te kampen met rondslingerende pakketjes poep. De uitwerpselen liggen, verpakt in krantenpapier, op verschillende fietspaden.

Foto:  Inertia Stock

De gemeente zegt met het 'stinkende zaakje' bezig te zijn en alle pakketjes zorgvuldig op te ruimen. De poepterrorist is vooralsnog onvindbaar.

De gemeente kreeg 13 juni de eerste klacht van een bewoner die melding maakte van meerdere ingepakte drollen in de wijk. Ruim een week later werd er opnieuw melding gemaakt van poepterreur. "We hebben alle gemelde pakketjes opgeruimd en onderzoeken de zaak", zegt een woordvoerder van de gemeente donderdag.

De bewoners worden volgens het Eindhovens Dagblad al ruim een halfjaar geteisterd door de met uitwerpselen gevulde papieren pakketjes. Het is nog onduidelijk of het om dierlijke of menselijke drollen gaat, maar het dagblad meldt dat gezien de omvang van de pakketjes de laatste optie het meest voor de hand ligt.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)